Toimetuse aastalõpu grillimine

 

Kätlin LAUR

Kirjatark võttis õppeaasta kokku vabas looduses, et nautida Eestimaale varakult saabunud imelist suveilma.

Kirjatarga toimetus Kilingi-Nõmme sümboli juures. Foto: Kätlin Laur

Terve aasta usinasti kirjutanud, joonistanud ja meisterdanud Kirjatarga toimetuse liikmed olid ära teeninud mõnusa ühise grillimise. Parimaks paigaks selleks on muidugi meie enda kodumetsas asuv RMK metsamajake.

Moonaga hästi varustatud ja heas tujus seltskond jõudis lisaks vorstide grillimisele ja vahukommide küpsetamisele arutada ka eelmise aasta õnnestumisi ning välja käia ideed, mida teha uuel õppeaastal. Meenutused on vaid positiivsed ja uusi mõtteid jagub.

 

RMK metsamajake on mõnus paik suhtlemiseks. Foto. Kätlin Laur

Vaieldamatult oli lemmiktegevuseks vahukommide küpsetamine. Pärast pikka kooliaastat kulub aga selline energiapomm kindlasti ära.

 

 

 

 

 

 

 

 

Toimetus võttis vaatluse ja maitsmise alla neli erinevat grillvorsti. Hinded kujunesid maitseelamuse ja kindlasti ka tühja kõhu tunde põhjal. 19 punkti said ja I ning II kohta jäid jagama Rannarootsi ehedad grillvorstikesed kodujuustuga (90% liha) ja Saaremaa muhedad grillvorstid. III koha vääriliseks arvas seltskond olevat Karni šašlõkivorstikesed. Maitstud vorstikeste hulgast noppisid väikseima punktiarvu Saaremaa mini-grillvorstid.

 

Kirjatarga toimetuse grillvorstikese testis osalenud tooted. Foto: Kätlin Laur