Talvine tervitus peatoimetaja poolt

Marili LOORENTS
Marili LOORENTS

Aeg, see lendab linnulennul ja me ei pane tähelegi, kuidas nädal nädalasse kaob. Märkamatult on kätte jõudnud aasta kõige ootusrikkam kuu – kingiootuste kuu. Advendiaja algusest hakkasid käima päkapikud ja kui mõelda, siis ka jõulud on käesirutuse kaugusel.

Nagu on olnud meie sügisesed ilmad paari kuu jooksul (vahel päikselised ja ühtäkki vihmased), on olnud ka meie toimetusel. Võib öelda, et toimetusel on olnud nii rõõmsaid, kui ka raskemaid hetki. Üheks raskemaks oli see, et pidime harjuma uue koolilehe versiooniga. Koolilehe liikmed polnud selle programmiga varem kokku puutunud ja seetõttu oli väga palju õppida. Alguses oli raskusi isegi konto loomise ja sisselogimisega. Samas pole ma kordagi oma kolleegidelt kuulnud, et nad tahaksid endist koolilehe versiooni tagasi. Neile just meeldib, et ei pea kõiki ettenähtud lehekülgi piltide või tekstidega ära täitma, nagu endise versiooniga oli. Samuti on meil võimalus teile, lugejatele, lisada siia videosi ja rohkem pilte, mida paberkandja kahjuks ei võimaldanud.

Kokkuvõtteks tahaksin ma öelda, et see koolilehe uus kuju õigustab end. Nagu ma aasta alguses neli kuud tagasi eeldasin,  muudab see meie elu pigem lihtsamaks, kui raskemaks. Kindlasti me jätkame seda rada ja proovime lisada rohkem teistsuguseid artikleid erinevate rubriikide alla.

Jõulud on hoidmise aeg. Seega hoidkem ja märgakem lähedasi enda ümber.

Marili LOORENTS