Peatoimetaja tervitab!

Tere tulemast taas!

Marili LensmentKoolileht „Kirjatark“ alustab oma uut õppeaastat. Suvi on kui käega pühitud ja saab sügisele puhta lehena vastu minna. Nagu luulereadki ütlevad „Kõik, kõik on uus septembrikuus…“ ja nii puhuvad ka meie lehes uued tuuled.

Koolileht on saanud totaalse uuenduskuuri. Nimelt kolib „Kirjatark“ veebi! Selle kaasajastatud lehe versiooni eest peame me tänama meie kooli vilistlast Mihkel Vinogradovit, kes selle meile võimalikuks tegi. Selle uue veebilehega tahame me muuta info saamise paremini kättesaadavamaks ja kiiremaks. Samuti loodame, et meie paberkandjate lugejad selle lehe enda jaoks avastavad, kuna nüüd enam nii tihti paberil olevat ajalehte ilmuma ei hakka. Ma loodan, et teile, lugejatele, meeldib meie uus nägemus koolilehest.

Võrreldes eelmise aastaga on meie toimetuse koosseis muutunud. Toimetuses on näha nii uusi nägusid, kui ka vanu olijaid. Mõlemate üle on meil siiras heameel, sest mida erinevaid inimesi meie hulgas on, seda mitmekesisem tuleb ka meie leht. Uute liikmete „värbamine“ oligi meie selle aasta üheks eesmärgiks, et kasvatada koolilehe toimetusele järeltulijaid, kes seda tulevikus ise edasi kanda tahaksid. Selle jaoks käis õppeaasta alguses meil külas Mihkel Vinogradov, kes rääkis meile ajakirjandusest ja pani meid mõtlema, kuidas muuta leht huvitamaks ning köitvamaks. Tore oli näha, et peaaegu igast klassist leidsime kellegi, kes oli huvitatud meie koolilehe tiimi kuulumisest. Õppeaasta alguses toimus ka uue peatoimetaja valimine ja väljavalituks osutusin mina, juba teist aastat järjest. Selle eest ma tahan tänada kõiki, kes minu poolt hääletasid ja usaldasid taas koolilehe minu õlgadele. Ma hindan seda väga ja luban, et annan endast parima, et see leht edukalt järgmisel aastal uuele peatoimetajale üle anda.

Head lugemist ja uue lehe avastamist kõigile!

Marili LOORENTS