Kohtumine Gerli Padariga

Triinu KIRSCHBAUM
Hedvig ANNAST

18. jaanuaril esines koolis kontserdiga Gerli Padar. Ta rääkis oma põnevatest tegemistest teatris ja teles ning huvitavamatest esinemistest.

Gerli Padari saatja kontserdil oli Madis Kari. Jagus nii sõnalist kui muusikalist kuulamist, selfide tegemist ning autogrammide kirjutamist. Aega jäi ka ühe väikese intervjuu tarvis.  Kontserti toetas Eesti Kontsert ja B.G.Forseliuse Selts!

Laul Leiutajateküla koolist. Foto: Laine Ülemaante
Gerlit saadab koolikontserditel Madis Kari kelle põhiliseks pilliks on hoopis klarnet. Foto: Anne Aasamets
Koolipere kuulamas. Foto: Anne Aasamets
Foto: Laine Ülemaante
Fännipilt. Foto: Anne Aasamets
Fäniselfit tegemas. Foto: Laine Ülemaante
Triinu ja Hedvig intervjuud tegemas. Foto: Anne Aasamets

Miks Te hakkasite üldse muusikaga tegelema?

Sellepärast, et mu ema ja isa olid ka muusikud ning see oli täiesti normaalne ja loomulik jätk. Ma teadsin mida see elu tähendab ja see on nagu elustiil selline. Mulle väga meeldib.

Mis Teid inspireerib?

Kõik. Elu. Ümbritsev. Ma olen väga uudishimulik ja mulle väga meeldib katsetada uusi asju. Näha ja tunnetada maailma enda ümber ja kuidas inimesed väga erinevalt mõtlevad ja tahaks väga teada kuidas nad kõik mõtlevad.

Kuidas Te kirjeldaksite oma muusikat?

Kirjeldaks, et see on kaootiline.

Kuidas Teile meeldis Lottet mängida?

Väga meeldis, siiamaani mängin ja väga väga väga meeldis ja üks kindlasti üks mu lemmikumaid rolle üldse.

Kas Teid tuntakse tänaval tihti ära?

Ja, tead see ei ole nii meeldiv kui mõni arvab.

Suur Tänu intervjuu eest!

Laul: Soovide puu. Video: Saima Tõigast

Gerli Padar on eesti laulja ja ansambli Glive solist. Ta sündis muusikute perekonda. Tema vend Tanel Padar on samuti laulja. Kooliteed alustas Gerli maakoolis Uhtnas. Juba noorena tekkis Gerlil huvi näitlemise ja laulmise vastu. Ta on õppinud muusikakoolis klaverit ja omal algatusel ka saksofoni. Muusikat on ta õppinud ka Rootsis Gävles. Gerli on osalenud Eesti Eurovisiooni rahvuslikus eelvoorus Eurolaulus kolm korda. Ta osales ka tantsusaates „Tantsud tähtedega“, kus tema partneriks oli tantsija Martin Parmas. Gerli saavutas koos partneriga võistlusel teise koha. Ta on tuntud ka muusikalinäitlejana. Ta on kaasa teinud muusikalides “Chess”, “Cabaret”, “Sugar ehk Džassis ainult tüdrukud” ja lasteetenduses “Detektiiv Lotte”. Gerli on osalenud ka telesaates „Su nägu kõlab tuttavalt“.