Minu toimetamised karantiini ajal

Marie KIELAS 10. klass

Koolileht Kirjatark toob lugejani meie toimetuse liikmete distantsõppe 18. päeva toimetamised.

Kolmapäeval 8. aprillil oli juba 24. karantiinipäev. Panin kirja oma selle päeva tegemised ning muljed.

Alustasin oma päeva kell 10 hommikul. Tegin omale hommikutee ning istusin laua taha, et tutvuda kooliülesannetega, mis antud on. Koolitöödest valisin esimeseks matemaatika, et kõik ülesanded ikka puhanud ja värske peaga ära lahendada. Lisaks oli vaja vastata paarile keemia küsimusele, et need siis hiljem õpetajale saata.

Kell üks otsustasin minna discgolfi mängima, et ma seda ilusat ja sooja ilma toas istudes maha ei magaks. Discgolfi mängisin poolteist tundi ning see oli väga mõnus viis pea tuulutamiseks koolitööde vahel.

Pärast mängu tegin jälle natukene koolitööd. Seekord otsustasin ette võtta inglise keele. Kui kooliasjad tehtud läksin jälle õue, et natukene oma koeraga mängida.

Õhtul käisin  veel  igaõhtusel jalutuskäigul koos koer Kustiga ning koju jõudes oli mul  veel vaja looduses üks pilt teha ning see eesti keele õpetajale saata.

Minu päev oli väga tegus, kuid samal ajal sain seda ka nautida. Ilusate ilmade korral üritan võimalikult palju õues aega veeta, aga nii, et kellegi teisega väga kokku ei puutuks.

Fotod: erakogust