18. distantsõppepäev

Helene LOORENTS 11.klass

Koolileht Kirjatark toob lugejani meie toimetuse liikmete distantsõppe 18. päeva toimetamised.

Distantsõppel oleme juba neljandat nädalat. Räägin lähemalt, mida üks distantsõppepäev endast kujutab. 

 

 

 

 

Tänane distantsõppe päev algas kell 11.30 klassijuhatajatunniga Zoom keskkonnas. Rääkisime 11. klassi lõputööst ja selle valmimisest ning klassiekskursioonist Peterburi, mis praeguse kriisiolukorra tõttu ära jäi.

Peale klassijuhataja tundi sisustasin enda vaba aja kokkamisega. Katsetasin esmakordselt banaanileiva retsepti. See tuli isegi päris hea välja! Foto: Erakogu

Vahepeal, kui leib ahjus küpses, tegelesin eesti keele õpetaja antud ülesannetega. Tänase tunni teemaks oli sponsorlus ja sponsorite otsimine, tuli läbi lugeda lühike artikkel töövihikust ning selle põhjal vastata mõnele küsimusele.

Kell 14.00 hakkas matemaatika tund, jällegi Zoom keskkonnas. Õppisime uut teemat. Zoom keskkonnas näitas õpetaja meile enda koostatud slaidikava ning kasutas ka nn valget tahvlit (tegelikult oli tegemist, lihtsalt valge ekraanipildiga, kuhu peale sai õpetaja kirjutada) näiteülesannete kirjutamiseks. Kui tund Zoom keskkonnas läbi sai, kirjutasin valmis konspekti ja lahendasin õpetaja antud ülesandeid.

Matemaatikatund Zoom keskkonnas. Ekraani kuvatõmmis
Matemaatika konspekt. Foto: Erakogu

Õhtul käisin metsas jooksutiirul ning tegin tunnikese kodus trenni ka. Nii minu tänane päev läbi saigi. Homme on plaanis tegeleda füüsikatööga ning ilmselt tuleb homse päeva jooksul veelgi uusi ülesandeid.