Olin vist väike kaak

Kilingi-Nõmme Keskkooli/Gümnaasiumi on lõpetanud pea kõik ühe perekonna liikmed. Tore järjepidevus kestab kuni tänaseni. 

 

 

 

Riho ontliku koolilapsena. Fotod: erakogu

RIHO KORE

38. lend (1976-1986)

Klassijuhatajad: Leida Veer, Eha Kukk, Inge Post

Ajaloo tund (õpetaja Olli Andessaar) on eredalt meeles. Rääkisin mingi teema kohta pika jutu – oma arust. Ja kui olen lõpetanud, siis paneb õpetaja näpu otsad kokku, tõstab käe ja ütleb: “Su jutus puudub iva, see iva jääb puudu.”

 

Klassikaaslased Heino Meola, Riho Kore, Priit Moppel, Silver Parrol, Maido Lanno, Kalev Sarapuu, Raido Kirschbaum.
Rebasteks ristimine. Vasakault Anneli Aljaste, Maarika Nuut, Riho Kore, Janno Semidor.

EBE-KAI (SIIM) VARES

Õpetajate päeval. Istujad eest vasakust nurgast Kristjan Teearu, Kristjan Kanarbik, Kristjan Kanter, keskelt oranzi pusaga Martin Oder, Luisa Laadi, Ebe-Kai (Siim)Vares, Maigrit Mägi, Agnes-Carmen (Vreimann) Olju, eest taha aknapoolt: Henry Olde, Sander Savi, Timo Sepp, Katre Veski, Maris Saar. Õpetaja Jõgi rollis Triin Tallo.

62. lend

Klassijuhatajad: Reet Liblik, Reine Klettenberg, Elli Altin

1. klassi astudes oli kooli nimi Kilingi-Nõmme Keskkool ja meie avaaktusel muudeti nimi Kilingi-Nõmme Gümnaasiumiks. Muidugi ei saa unustada neid puhveti juures kogunemisi.

Kooli olümpia. Jooksjad: Lotta-Marii (Kingla) Vecchio, Henry Olde, Ebe-Kai (Siim)Vares, Agnes-Carmen (Vreimann) Olju, Maigrit Mägi, Sten Vabrit.

 

 

 

 

 

 

 

 

KERLI KORE

2011. aasta kooli alguses koolimaja ees tehtud pilt.

65. lend (2001-2013)

Klassijuhatajad: Eve Sinijärv,  Sirje Laur, Kuro Link, Kersti Soomets

Esimesed kaks kooliaastat möödusid suures osas klassist väljas, garderoobis. Olin vist väike kaak. Tänu sellele olid ka hinded halvad. Sirje Lauri klassi sattumine oli üks suur õnn, sest tema oskas minu energia suunata õppimisele. Ta oli minuga väga kannatlik ja hooliv. See väljendus kohe ka hinnetes. Alates sellest ajast olin põhikooli lõpuni klassi priimus. Olen selle eest väga tänulik! Kooli ajal sai tegeletud väga paljude huvialadega. Olin tõeline aktivist. Kõige ägedam sündmus, mille käima lükkasime, oli kooli jõuluball. Nagu ma aru olen saanud, jätkub jõuluballi traditsioon tänini.

KERTU KORE

Pilt tehtud 23. veebruaril 2011, Eesti vabariigi aastapäeva tähistamisel. Koos Gerly Pikkoriga.

64. lend (2000-2012)

Algklassides klassijuhataja Eha Kipri, põhikoolis ja gümnaasiumis Urve Jõgi

Meenutada on palju, sest paljudest asjadest sai osa võetud nii kooli siseselt kui ka väljaspool seda. Kõigele sellele vaatan positiivselt tagasi, sest sattusin väga heade inimeste seltskonda. Seda nii õpetajate, sõprade kui ka klassikaaslaste poolest. Siiani meenuvad toredad inimesed ja see rõõm, mis nad kaasa tõid!

 

 

MARU-MEHIS KORE

Põhikool (2006-2015)

Klassijuhatajad: Reet Liblik, Kätlin Laur, Kadri Karon

Playbox oli väga tore tegevus, ning algklassides suurde koolimajja sööma minek oli veidi hirmus alguses. Pärast oli see lemmiktegevus. Playboxis sai järgi teha igasuguseid erinevaid artiste, meelde tulevad Marco Tasane, Spice Girls, Orelipoiss. Huumorit igale maitsele. Kindlasti jääb KiNG kohaks mida tahaksin tulevikus külastada ja meenutada olnud aegu.

Põhikooli lõpuaktus koos klassijuhataja Kadri Karoniga. Foto: Vadim Vlassov