Kilingi-Nõmme Keskkooli õpilasest KiNG õpetajaks

Ingeliina KORE
Kätlin LAUR
Hanna TALI

On tore avastada, et mitmed meie kooli õpetajad on ise ka lõpetanud Kilingi-Nõmme Keskkooli. Oma meenutusi jagasid õpetajad Kadri Karon, Kairi Kaldoja ja Kätlin Laur.

 

 

 

KADRI KARON

Kadri Karon 1. klassis. Foto: erakogu

47. lend 1984-1995

Klassijuhatajad: Mari Karon, Urve Jõgi

Meeles on, et talviti oli lund peaaegu alati nii palju, et toimusid talispordinädalad – terve kool suusatas ja uisutas. Kesklinna parki või suveaeda ehitasid õpilased ja täiskasvanud eriti ägedaid lumelinnu.
Koolitundidest on meeles ägedad õpetajad ja naljakad juhtumised. Eriti eredalt meenuvad erinevad lollused, mida tegime koos praeguse KiNG õppejuhi Kairi Kaldojaga .
Ja veel meenutan hea tundega kõike seda, mida tõi kaasa spordiklassis õppimine. Terve meie klass mängis korvpalli, trennid olid ka hommikuti enne tunde. Käisime väga palju võistlustel ja võistlusreisidega kaasnevad seiklused on unustamatud!

 

KAIRI KALDOJA

47. lend 1984-1995

Klassijuhatajad: Laine Piirmets, Urve Jõgi

Meenub palju toredat. Minu jaoks on kooliaeg olnud parim aeg elus. Meie klass oli väga ühtne ja suheldi kõigiga. Parimad sõbrad on tänase päevani minu koolikaaslased. Meenuvad klassiõhtud, spordilaagrid, kooli discod, seigad ainetundidest ja esinesid puudulikud. Mäletan hästi, et minu esimene puudulik, mille 6.klassis päevikusse sain ei olnud hinne „2“ vaid oli „1“. Olin selle koleda hinde pärast väga õnnetu ning muretsesin selle pärast, mida vanemad öelda võivad. Minu üllatuseks reageerisid nad väga rahulikult ning mõistvalt.

 

KÄTLIN LAUR

Kätlin Laur esimese koolipäeva aktusel. Päevikut annab üle abiturient Heino Meola. Foto: erakogu

48. lend (1985-1996)

Klassijuhatajad: Reet Juurikas, Malle Lehtmaa, Laine Piirmets, Kalina Kaširina, Helle Õige

 

 

 

 

 

 

 

Kadri, Kätlin ja Kairi täna õpetajatena jälle ühes koolis koos. Foto: Kätlin Laur