Premeeritud õpilased

9. juunil 2019 olid kutsutud keskkonnaminister Rene Koka vastuvõtule Energia Avastuskeskuses  Keskkonnakäpa konkursi ja noore looduskaitsja märgi laureaadid.

Kokku said noore looduskaitsja märgi 23 noort sh 5 Kilingi-Nõmme Gümnaasiumi õpilast:  Johannes-Aleksander Raid – 10 klass; Hans-Kristjan Raid, Hanna Tali, Johanna Tammist, Berit Vahter – 8a klass.

Need noored on aktiivsed rahvusvahelises keskkonnaprogrammis GLOBE osalejad.  2018. a aitasid kaasa üleriigilise GLOBE õppeekspeditsiooni korraldamisel.   Esindasid Eestit rahvusvahelistel GLOBE Tšehhi mängudel 30.05-2.06. 2019. (GLOBE Games in Kadaň).  Osalemiseks  kirjutasid nad projekti ning koostasid postri ja ettekande teemal “Weather impact on air quality”.

Kõik nimetatud noored on aastaid osalenud aktiivselt GLOBE programmis ja teinud erinevaid mõõtmisi ja vaatlusi ning kajastanud GLOBE programmi tegevusi koolilehes „Kirjatark“.

Neid õpilasi juhendab õpetaja Elli Altin.

9.juuni 2019. Johanna Tammist, Hanna Tali, Berit Vahter, Johannes-Aleksander Raid ja Hans-Kristjan Raid ning keskkonnaminister Rene Kokk. Meie õpilased pälvisid noore looduskasitsja märgi!