Emadepäeva võimlemispidu 2018

Hanna TALI

Võimlemisklubi Githa kevadine võimlemispidu toimub alati reedel enne emadepäeva. 11. mail kogunesid nii suured kui väikesed võimlejad juba 29. korda Kilingi-Nõmme spordihoonesse, et pealtvaatajaid oma graatsia ja oskustega rõõmustada.

Võimlemisklubi “emad” Margit Schmidt ja Eha Smolina juhendatavad näitasid oma läbi aasta õpitud kavasid. Esinesid võimlejad nii Githast kui ka Pärnust ja Sindist. Kilingi-Nõmmest esinesid lasteaia lapsed, 1. klassi rühm, 2. klassi rühm, 3.-5. klassi rühm Zestika, rühm Infinitum, Githa koondrühm ja Kilingi-Nõmme Coop Tantsutüdrukud.

Väikesed võimlejad tõid üritusse meeleolu pallikava ja lõbusate jänkukõrvadega. Foto: Laine Ülemaante
29. emadepäeva võimlemispeo elegantseimat rühma õnnitleb žürii liige Sven Koovit. Foto: Laine Ülemaante

Peo lõpus anti kõikidele rühmadele ja treeneritele meened. Žürii koosseisus Eiki Lehemets, Sven Koovit, Erli Aasamets, Indrek Talts, Toivo Tallo ja Janno Talumaa valis elegantseima rühma ja võimlemismissi. Elegantseimaks rühmaks valiti Githa koondrühm, kuhu kuuluvad rühm Infinitum ja vilistlasrühma võimlejad. Koondrühma treeneriteks on Eha Smolina ja Sairi Sutt. Võimlemismissiks valiti Johanna Tammist, kelle treeneriks on olnud Margit Schmidt ja hetkel juhendab teda Eha Smolina.

Võimlemismiss Johanna Tammist õpib KiNG 7.a klassis. Foto: Laine Ülemaante