Toredat õpetajate päeva!

Minu õpetaja on parim! Saabuva õpetajate päeva puhul joonistasid ja iseloomustasid oma õpetajaid Kirjatarga toimetuse nooremad liikmed.

Nora KARON
Anne Marii RATTAM
Dagne ORIEHOV
Kärt Mia KINGLA
Rico KALDE
Minu õpetaja Eha on tore, sest ta jääb alati rahulikuks. Oma klassijuhatajat joonistas ja iseloomustas Nora Karon 2.a klassist.

Minu õpetaja Eha on lahke. Kui sul läheb abi vaja, siis ta aitab. Ta oskab hästi tantsida. Oma klassijuhatajat joonistas ja iseloomustas Ann Marii Rattam 2.a klassist.

Minu õpetaja Mai on rõõmsameelne, tore, hea ja vahel kuri ka kui vaja. Ta on väga hea õpetaja. Oma klassijuhatajat joonistas ja iseloomustas Dagne Oriehov 4.a klassist.
Minu õpetaja Mai on rõõmus, tore, hea ja tark. Ta on tumedate juustega. Tal on prillid ja sinised silmad. Oma klassijuhatajat joonistas ja iseloomustas Ketter Reinhold 4.a klassist.
Oma klassijuhataja Mai Sellerit joonistas Kärt Mia Kingla 4.a klassist.

Minu õpetaja Terje on vahel lahke ja vahel kuri. Aga enamasti lahke. Temaga saab häid asju teha. Ta on väga tore.

Oma õpetajat iseloomustas Rico Kalde 3. klassist.

Anette LENSMENT
Sandra RULL
Sirli MÄGI
Ingeliina KORE
Roos-Marleen RINGAS
Hedvig ANNAST
Minu kunstiõpetaja Kadri on väga tore. Ta õpetab väga palju. Mulle ta meeldib. Õpetajat joonistas ja iseloomustas Anette Lensment 6.b klassist.
Minu õpetaja Kairi on tore ja sõbralik, tark ja ilus. Oma õpetajat joonistas ja kirjeldas Sirli Mägi 6.b klassist.

 

Minu õpetaja Kairi on väga tore ja rõõmus. Ta oskab väga hästi õpetada inglise keelt. Ta aitab alati ja korraldab asju. Oma õpetajat joonistas ja kirjeldas Ingeliina Kore 6.b klassist.
Minu õpetaja Urvele meeldib loodusõpetus ja õues tundide tegemine. Tavaliselt on ta rõõmsameelne. Ta ei karju. Õpetajat joonistas Hedvig Annast ja iseloomustas Roos-Marleen Ringas 6.a klassist.
Minu õpetaja Anne on tark. Ta õpetab matemaatikat. Ta on lahke ja maailma toredaim õpetaja. Oma õpetajat joonistas ja iseoomustas Sandra Rull 5.a klassist.
Anne Aasametsa joonistas Sirli Mägi 6.b klassist