Algas valge metall-rotiaasta

Karola TAMMEMÄGI
Nora KARON
Mona POOM

25. jaanuar 2020 algas roti aasta ja see lõppeb 11. veebruar 2021. Kirjatarga toimetus uuris, mida see aasta endaga kaasa toob.

Toimetus joonistas ja värvis pilte rottidest.

Pildi värvis Karola Tammemägi.
Pildi värvis Karola Tammemägi.

 

 

Pildi värvis Mona Poom
Pildi värvis Nora Karon

Inimese kohta, kes on sündinud selles ajavahemikus, saab öelda, et ta on sündinud rotiaastal.
Viie elemendi õpetuse järgi jaotatakse neid aastaid ka viieks faasiks: metall, puu, vesi, tuli, maa.

2020. aasta on idamaade kalendri järgi Valge Metall Roti aasta. See hakkab 25. jaanuaril 2020. aastal. Algab uus 12-looma tsükkel hiina astroloogias. Roti-aasta kestab kuni 11. veebruarini 2021. aastal.

Roti aastat iseloomustavad olulised valikud ja otsused, mis tihtilugu võivad olla äärmuslikud. Riskide võtmine tuleks viia sellel aastal miinimumini, mis tähendab, et enne otsuste langetamist tuleb teha hoolikalt eeltööd. Kõik sellel aastal langetatud otsused mõjutavad igaüht 12 aasta vältel. Seepärast on ettevaatlikkus kindlasti omal kohal.

Sellel aastal tuleb peamiselt hea seista enda huvide eest. See aga ei tähenda seda, et teiste huvidest võiks teerulliga üle sõita. Mängu tuleb kokkulepete tegemise kunst.

Rott soovib vabadust, mistõttu on iseseisvuse küsimused sellel aastal suurema tähelepanu all. Teiste inimeste käsutäitja roll ei ole see, mis sellel aastal enamikele inimestele meeltmööda oleks. Kui surve läheb liialt suureks, võib kõik suure pauguga lõhki minna. See suund valitseb ka maailmas tervikuna riikidevahelistes suhetes.

Allikas: https://alkeemia.delfi.ee/mystika/esoteerika/aasta-2020-energiad-vana-peab-surema-et-teha-ruumi-uuele?id=88473775