Playbox 2023

Emma TAMMIST
Ann Marii RATTAM
Karola TAMMEMÄGI

23. märtsil toimus Kilingi-Nõmme Gümnaasiumis traditsiooniline Playbox.

Fotod: Anette EINMANN

Playboxi esimeses voorus osalesid 6.a, 7.b, 8.b ja teises voorus 9.a/b, 10., 11. ja 12. klass. Vaatama olid oodatud kõik huvilised. Karmi pilguga jälgis žürii kõiki osalejaid. Žürii liikmeteks olid Saarde valla huvikeskus juhataja Hurmet-Mihkel Ilus, geograafia õpetaja Märt Kütas, KiNG õppealajuhataja Kairi Kaldoja, rahvatantsu juhendaja ja õpetaja Eve Sinijärv ja Saarde valla Noortevolikogu esimees Hedvig Annast.

Playboxi viieliikmeline žürii. Nende töö osutus oodatust raskemaks.

Laval võis näha erinevaid maailma kuulsaid artiste. Mõned meeldejäävamad olid Shakira, Rihanna ja Michael Jackson. Enamus esinejatest olid kokku pannud remixi (muusikapala uusversioon, mis on kokku segatud ühe või mitme teose algversioonist või motiividest).

Publik elas oma lemmikule maruliselt kaasa.

Žürii jagas ka eriauhindu. 1. voorus 6.-8.klass jagati auhindu kõige paremale jäljendajale ning see auhind läks 8.b klassi ja teine eriauhind oli kõige eestimaisemale ja see auhind läks 7.b klassi. 9.-12 klassi arvestuses läksid auhinnad 10.klassi staffile ja 11.klassi Mats Truijale. 12.klassi läks auhind professionaalsuse ja parima lavalise duo eest. I vooru parimaks osutus 6.a klassi esitus ja II voorus 9.a/b klassi esitus. Kirjatarga lemmikud olid 6.a, 11., ja 12. klass.  Rahva lemmiku tiitli sai 12. klass ja nende võidulugu läks kordamisele.