Kirjatarga toimetus teel pjedestaalile

Kolme Koolimaja Jooks toimus 25. septembril  juba 11. korda.

Kolme koolimaja jooks sai alguse 2011 aastal, millega koolipere tähistas koolimaja 50. sünnipäeva. Pidupäev on saanud traditsiooniks.

2021. aastat jäi ilmestama aegade väikseim osalejate arv ja hajutamise eesmärgil toimunud kolm erinevat stardikellaaega.

Koolilehe Kirjatark toimetusest osales sellel jooksul seitse liiget, kellest kaks võistles ennast auhinnalisele kohale. Iga osaleja vastas neljale küsimusele:

  1. Mitmendat korda ta osales?
  2. Kas ta läbis raja joostes või kõndides?
  3. Kes tema pereliikmetest veel osales?
  4. Mul on hea meel, et …
Karola Tammemägi: Olen osalenud 9-10 korda. Mina läbisin raja kõndides. Perest ei osalenud kedagi teist. Mul on hea meel, et ma sain parema aja kui eelmine aasta.
Kirke Pärnat: Osalesin 3. korda. Läbisin raja kõndides ja joostes. Sellel aastal minu perest rohkem osalejaid ei olnud. Mul on hea meel, et enamuse rajast ma ikkagi jooksin.
Kätlin Laur: Osalesin Kolme Koolimaja Jooksul 11. korda, s.t. et olen osalenud igal aastal. Selle üle olen väga uhke. 4,75 km läbisin kõndides nagu igal korral – ma ei ole jooksmisega sinasõber. Minu perest osalesid minu ema ja minu väike õetütar. Mul on hea meel, et üritus ikka toimus, hoolimata keerulisest olukorrast maailmas. Ilusa ilma ja toredate kõnnikaaslaste üle oli ka suur heameel.
Grete Lume: Osalesin Kolme Koolimaja Jooksul 8 korda. Läbisin raja joostes. Minu perest osalesid õed ja isa. Mul on hea meel, et osalesin ja isiklikku rekordit parandasin. Ann Marii Rattam: Ma olen osalenud Kolme Koolimaja Jooksul 9 korda. Raja läbisin joostes. Minu perest osales veel ka minu õde. Mul on hea meel, et ma tegin enda jaoks uue rekordi.
Marie Kielas: Osalesin Kolme Koolimaja Jooksul 10.korda. Läbisin selle raja kõndides. Mul on hea meel, et sellist üritust igal aastal korraldatakse. See on juba iga aastane traditsioon, et septembri lõpus on Kolme Koolimaja Jooks ning midagi muud ma sellele päevale ei planeeri.
Anne Aasamets: Osalesin jooksul 9. korda. Läbisin raja kõndides. Koos minuga oli rajal ka poja pere. Tavaliselt oleme koos Mari Karoniga olnud viimased rajalt tulijad. Sellel korral olid erineval ajal stardid ja otsustasin koos keskmise seltskonnaga startida. Mul on hea meel, et ilm oli kõndimise jaoks väga sobiv. Aeg möödus väga kiiresti ning meil Hellega oleks jätkunud vestlusteemasid kauemakski.