Kilingi-Nõmme koolispordi mitmevõistlus

Luise Maria TALLO
Luise Maria TALLO

Koolispordipäeva raames leidis Kilingi-Nõmme staadionil 9. septembril aset mitmevõistlus. Päikeselise päeva saatel said kõik õpilased oma sportlikku vormi proovile panna, parimaid ka autasustati. Lisaks Kilingi-Nõmme Gümnaasiumi õpilastele oli kohale tuldud veel Tali Põhikool-Algkoolist, Kilingi-Nõmme lasteaed Krõllist ning spordiklubist Altius.

Põhikooli mitmevõistlus koosnes seekord viiest alast: 60 m jooksust, palliviskest, kuulitõukest, kaugushüppest ja 600/1000 m jooksust.

Meeste vanuseklassi võitjaks osutus Robert Tõnisson, kes kogus viie ala lõpptulemuseks 3657 punkti. Naiste vanuseklassi võitja Sairi Sutt lisas omalt poolt, et see oli kindlasti üks tema lemmikumaid koolipäevi viimaste aastate jooksul. „Loodan, et kevadel leiab aset samasugune sportlik päev. Saaksime näha, kas tulemused on muutunud ja kuhu suunas,“ lisas ta. Poiste A vanuseklassi parimaks osutus 11. klassi õpilane Erki Tomson kogudes kokku 3524 punkti. Sama vanuseklassi parima neiu tiitli võitis Maret Vilbaste 2738 punktiga. TB ja PB vanuseklassi parimad oli vastavalt Lilit Aldoja ja Raimond Kozlov.

Alates C vanuseklassist oli mitmevõistluse programmis neli ala: pallivise, 60m, kaugushüpe ja 600/1000m. Parimaks osutusid Carlyn Pukk ( SK Altius) ja Karl-Martin Krapp. TD ja PD vanuseklassi parimad olid vastavalt Grethe Karoline Kaljaste ja Kris-Aller Kusmin.

Algklaaside õpilastel tuli läbida kolm ala: 60 m, pallivise ja kaugushüpe.  E ja F vanuseklassides võistlesid poisid ja tüdrukud koos. Esikohad pälvisid Markus Lindov ja Oskar Oks.

Kokkuvõttes sai võistlustel tulemuse kirja 342 õpilast. Üldine tagasiside oli väga positiivne, nii korraldajate kui osavõtjate poolt. Täpsemate tulemuste saamiseks ja galerii vaatamiskeks  külasta kodulehti www.sksaarde.ee ja www.kilingi.edu.ee.

Päev algas koolipere marsiga staadionile. FOTO: Laine Ülemaante
Päev algas koolipere marsiga staadionile. FOTO: Laine Ülemaante
Algklasside õpilased 60 meetri jooksu stardis. FOTO: Kristi Sutt

 

Poiste A vanuseklassi parimad. FOTO: Kristi Sutt
Poiste A vanuseklassi parimad. FOTO: Kristi Sutt