Ilvesepidu 2018

Hanna TALI

Ilvesepidu ehk võimlejate nääripidu toimus sellel aastal 4. jaanuaril.

Esitamisele tulid võimlemis- ja tantsukavad. Esinesid Githa võimlejad, võrkpalli tantsutüdrukud kui ka mõned kaugemalt tulijad. Peo keskel toimus kiirusliku tšempionaadi autasustamine, kus kutsuti ette kõik vanusegrupid ja autasustati parimaid. Loositi ka loosiauhind Sportlandilt.

Et näärikomme kätte saada, tuli igal rühmal mõni vahva element ette näidata. Ilves aitas kaasa.

Kommenteerib Margit Schmidt

Pidu toimus kümnendat korda. Külalisteks olid Happy Dancers stuudiost Annika ja Marleen. Võimlejate uusaasta- ehk ilvese- ehk nääripidu on koht, kus Githa rühmad saavad katsetada uusi hooajaks koostatavaid kavu. Nii esitasidki I kl. Rõõmuliblikad, II kl. Päikesekiired, III-V kl. Zestika ja Infinitum oma uusi kavaseadeid. Rühmad valmistuvad Eesti Koolispordi Liidu võimlemisfestivaliks 10. märtsil Raplas, festivaliks Kauni rühiga ellu! 21. aprillil Tallinnas ja muidugi XXIX emadepäeva võimlemispeoks 11. mail. Samuti olid mitmed tüdrukud jõudnud piisavalt omakoostatud kavu harjutada, et neidki publikule näidata

Seekord väärib erilist äramärkimist peo maskott ilves! Viskas terve vaibaringi hundirattaid, kõndis pikalt kätel ja tegi täisspagaate nii üksi kui koos esinejatega. Oli kogu pidu oskuslikult ilmestav sell!

Fotod: Sigrid Absalon