Ehe kinoelamus

5. aprillil ja 21. aprillil toimus kinoseanss Kilingi-Nõmme Klubis.Lionsklubi LC Kilingi-Nõmme heategevusprojekt „Ehe kinoelamus“ hõlmas Kilingi-Nõmme lasteaed „Krõll“ lapsi ja Kilingi-Nõmme Gümnaasiumi 1.-5. klasside õpilasi ning  koolis õppivaid Ukraina lapsi.

Lionsite plaan oli tagada kõikidele lastele võrdsed võimalused kinokülastuseks ja anda väikene ülevaade käitumisest kinos. Eheda kinokogemuse nautimiseks sai iga lasteaia laps kinosaali kaasa väikese topsi popcorni.

„Krõlli“ lastele näidati filmi „Ainbo“ ja KiNG õpilastele filmi „Raya ja viimane lohe“. Filmielamuse said 78 mudilast ja 150 koolilast.

Muljeid ja emotsioone jagus terveks ülejäänud päevaks ning üleskutsega need ka sõnadesse või joonistusse panna tulid paljud lapsed kohe rõõmuga kaasa.

Illustreeritud mälestusi filmist jõudis lionsiteni lasteaiast 56 ja koolist 82. Noori kunstnikke ja nende juhendajaid premeeriti maiustuste ning LC helkuritega.

Lasteaed Krõlli laste filmielamused on saanud piltideks aadressil:  

http://kool.kng.edu.ee/fotod/LC_Kilingi/2022_04_05_Ainbo/

Kilingi-Nõmme Gümnaasiumi õpilaste pildid on aadressil: http://kool.kng.edu.ee/fotod/LC_Kilingi/2022_04_21_Raya_film_LC/

Kogu kinokülastus oli sponsoreeritud lionsklubi LC Kilingi-Nõmme poolt.

Ühe vahetu emotsiooni ja südamliku tänu annab edasi 4. klassi Maria joonistus.

 

Piltide autorid: Kätlin Laur, Anne Aasamets, Aliis Paal