4. juuni lõimingupäev

Oma lõimingupäevast tegid 6.a ja 6. klassi õpilased lühikese kokkuvõtte. Kogu lõimingupäeva jooksul töötasid õpilased gruppides ning kokkuvõtete tegemisel kasutati neid samu gruppe. Iga grupp sai oma teema, milles pidi kirjeldama konkreetse punkti tegevusi. Õpetajad: Elli, Urve ja Margit

Vene surnuaed

Meile meeldis kõigile surnukuur. Surnuaed oli suur ja kõhe. 70 m oli kõrgus surnuaeda. Seal olid erinevad ristid. Läksime mäest üles, mis on Kilingi- Nõmme kõrgeim koht. (Roos, Merili, Edith, Grethe, Jan)

Kiriku järv

Kiriku järve ääres me otsisime veeloomi ja mõõtsime vee temperatuuri . Saime teada, et Kiriku järv on poollooduslik paisjärv ja et legendis sellle tekkimise kohta tuli see Vanapagana visatud kivist. (Hedvig, Greete, Laura, Nora)

Kirik

Kiriku uks on lääne suunas. Tuul puhus edelast. (Tavi, Kris, Jonathan, Caspar)

Lavi järv

6. b ja 6. a klass käis õpetajate Elli, Urve ja Margitiga matkal. Matkaga jõudsime Lavi järve juurde. Seal mõõtsime vee temperatuuri, uurisime vee värvust. Meie meeskond võitis looduslike objektide otsimise mängu. (Amelia, Kaspar, Anette, Ants)

Sauna järv

Seal ääres kasvavad võhumõõgad. Silla all kasvasid kivipurikad. Seal on sogane vesi. Eno ei teinud midagi. Puul oli kopravõre. Seal oli pais. Tund meeldis, sest tunde polnud. Järgmine kord võiksid kõik tööd teha. (Eno, Tõnis, Hendrik, Cris, Albert)

Vabadussammas

Politsei maja juures on Vabadussõja kuju. Vabadussammas lasti õhku ja hävitati sõja ajal. Vabadussammas on sõjameeste mälestuseks. (Hell-Angelika, Anette, Nergis).