Sõjalis-sportlik maastikumäng Keeristorm

Ingeliina KORE

Sõjalis-sportlik maastikumäng Keeristorm toimus 20. aprillil Abjas. Meie koolist võtsid osa 6.-7. klassi võistkond ja gümnaasiumi võistkond.

Keeristorm on sarnane orienteerumisele. Suunati kaardi järgi läbima punkte, kus pidime täitma hädaabi, päästeameti ja piirivalve teemalisi ülesandeid. Alustasime Abja-Paluoja gümnaasiumi eest ja seal ka lõpetasime. Esimene punkt oli metsa ääres, kus pidime ära arvama, millise looma pealuud on. Punkte oli kokku ligikaudu 14 ja kuuendas punktis oli meil söögipaus: saime saia ja mahla. Kui me lõpetasime pakuti meile Abja kooli kokkade poolt seljankat. Võistlesime 6.-7. klassi 10-liikmelise võistkonnana. Igal koolil pidi olema ühine element, meil oli käe ümber pael, mille peale oli kirjutatud KiNG. Igal koolil pidi olema ka oma hüüdlause. Meie gümnaasiumi hüüdlauseks oli: “Kas meil on lahe kool?! Jah, meil on lahe kool! Mis on meie kooli nimi?! KING on meie kooli nimi!”

Kooli esindasid Greete Liis Krapp, Sandra Kivimurru (6.a), Ants Arumäe, Caspar Pärn, Ingeliina Kore (6.b), Johanna Tammist, Eliise Mändmets, Berit Vahter, Hanna Tali, Rasmus Rist (7.a) ja Emma Vill, Maria Mägi, Joosep Lünekund, Madis-Markus Lind, Hannarin Melnits (10.kl), Andres Zerel, Karl Prink, Robert Ollo, Andreas Vahter ning Annabel Nurmsoo (11.kl). Õpilaste juhendajad olid Kairi Õilsalu ja Ly Lünekund.

6.-7. klassi võistkonna pildid. Fotod Kairi Õilsalu

Gümnaasiumi võistkonna pildid. Fotod Ly Lünekund