Seikluspargis seiklemas

Eliise MÄNDMETS

Käisime perega  SuperPargis seiklemas.

Reisi Helsingi poole alustasime päev varem, kui läksime ööseks Tallinna sõprade juurde. Hommikul sõitsime laevale ja hakkasime liikuma. Laevale soovis mahtuda väga palju autosid ja me pidime päris kaua pealesõitu ootama. Sõidu ajal olid merel väikesed lained, mistõttu laev rappus ja ringi liikuda väga ei soovinud, sest muidu oleks hakanud paha.

SuperPark oli väga suur ja rahvast täis. Panime asjad kappi ja läksime lõbutsema. Seal olid batuudid, ronimisseinad, sõidurada “autodele”, mängu tuletõrje depoo, kohvik ja palju veel. Peale paari pikka ja väsitavat tundi käisime söömas ja lahkusime Superpargist.

Läksime suurde spordipoodi ja sealt edasi kaubamajadesse. Kuna meil oli laevani veel aega, siis käisime rahulikult paljudes poodides. Seejärel hakkasime tagasi sadamasse liikuma. Teele jäid tuntud poed kuhu sisse põikasime. Sadamasse jõudes pidime jälle laevale pääsemist ootama. Tagasiteel käisime läbi laeva peal olevast poest ja ostsime natuke kommi, mida Eestist ei saa.

SuperPark on siseruumides asuv seikluspark Vantaal (u. 15 km Helsingist), mis  pakub põnevust  nii suurtele kui väikestele. Siin saab ronida, köielt laskuda ja sõita pedaalautodega.

Fotod: https://www.youtube.com/watch?v=R4-KKO4xtvM