Huviringid koolis

Tegime koolis toimetavatest huviringidest väikese ülevaate.

LOODUSSÕPRADE RING

Loodussõprade ringis saab kõike loodusega seonduvat uurida ja tundma õppida väga põneval viisil. Juba esimesel korral oli külas Kilingi-Nõmme Gümnaasiumi endine geograafiaõpetaja Elli Altin, kellega koos mindi metsa mulda uurima ja erinevaid katseid tegema.

Õues proovitakse nii palju olla, kui ilm kannatab ja isegi toas tehakse igasuguseid katseid. Suviti saab koolis osaleda erinevates suvelaagrites.

Juhendajaks on õpetaja Thea Perm.

Loodussõprade ring toimub kahel korral kuus, esmaspäeviti kell 15.00. Alustatakse klassiruumis 201. Sinna on oodatud kõik 6.-10. klassi õpilased, kes on huvitatud loodusest ja sellega toimuvast.

VÕRKPALL

Võrkpallitrennis pakutakse võimalust õppida mängima võrkpalli. Kuigi trennis on erinevatest vanustest õpilasi ja osadel on ka juba varasem kogemus, leitakse aega ka uute huvilistega ja noorematega tegelemiseks. Just sellepärast ongi kaks treenerit,  üks juhendab vanemaid ja kogenumaid ning teine treener õpetab algtõdesid pisematele ja nendele, kes ei ole varem võrkpalliga kokku puutunud.

Trennis pööratakse suurt rõhku harjutustele ja palli valdamisele, aga trenni lõpus alati mängitakse ka võrkpalli, nii õpitakse juba esimestest trennidest alates palliplatsil üksteisega arvestama ja koostööd tegema.

Võrkpallitrenn toimub kahel korral nädalas spordihoone suures saalis, igal teisipäeval kell 16.15 ja igal reedel kell 16.00. Trenn kestab 1 tund ja 30 minutit. Oodatud on kõik võrkpallihuvilised 1.-12. klassist. Juhendamas on Reine Klettenberg ja Margaret Klettenberg.

KADIBODY

KadiBody trenn on 10 muusikaloost koosnev bodypumpi stiilis jõutreening. Trenni jooksul tehakse mitmeid erinevaid harjutusi ning kasutatakse nendeks erinevaid raskuseid. Rühmatreening on ideaalne neile, kes ise ei taha, ei julge ega saa veel jõusaalis käia, kuid siiski soovivad jõutrenni teha.

KadiBody trenn toimub kahel korral nädalas, teisipäeviti kell 15.00 ja neljapäeviti kell 18.00. Juhendamas on õpetaja Kadi Teearu.

Loodussõprade ring
KadiBody