Supervisioon – lavastus noortelt noortele

3. oktoobril käisid Kirjatarga toimetuse liikmed ja veel mõned kultuurihuvilised Pärnu teatris Endla vaatamas muusikalist noortelavastust “Supervisioon”. 

Lavastus “Supervisioon” on muusikaline fantaasiamäng noorte inimeste salajastest unistustest, hirmudest ja iseenda leidmisest või kaotamisest kaasaegse maailma kiirustavas kaoses. /Allikas: etenduse kavaleht/

Toimetuse liikmete muljed muusikalist saab kokku võtta järgnevalt:

♦ Esinesid erinevas vanuses noored Margrit Kitse Laulustuudiost ning Laine Mägi Tantsukoolist. Laval oli nii mudilaskoor kui ka neidude koor.

♦ Laulude tekstid olid huvitavad, kuna nad jutustasid kogu lugu jätkuvalt edasi. Laulude sisuks olid laste mured, hirmud ja ka soovid ning unistused. Peategelased olid seotud ühe inimkatsega.

♦ Enim avaldas muljet laval olnud noorte lauluoskus. Eredalt jäi just meelde koristaja rolli kehastunud Keitlin Kütt, kes mängis väga hästi ning naljakalt oma tegelaskuju välja. Samuti rabas ja ehmatas publikut see hetk, kui mustades riietes esinejad tulid saalis selja tagant ning puudutasid servas istuvaid inimesi.

♦ Toimetuse liikmed soovitavad seda muusikali julgelt, sest esitused olid noorte poolt esitatud ja tänu sellele oli etendus väga energiline. Samuti oli seda huvitav jälgida, sest see oli ka humoorikas ning rääkis noorte igapäeva probleemidest ja elust. Vaieldamatult olid etenduses ka väga ilusad ja õpetlikud laulud.

Muusikali mängiti küll vaid kaks korda oktoobris, aga meie loodame väga, et noored selle etendusega veel publikut rõõmustama tuleksid.

Toimetuse praegused ja endised liikmed enne etenduse algust. Foto: Kätlin Laur